Geri Ödeme ve İade Politikası

Geri ödeme ve iade politikamız 14 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 14 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için öğenizin kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Dijital ürünler, Biletler, Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca kişisel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvı veya gazlar içeren ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen ek ürünler:

  • Hediye Kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İade işleminizi tamamlamak için makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.

Lütfen satın aldığınız ürün ve hizmetler ile ilgili olarak marka ile iletişime geçmeyin. Süreç ürün veya hizmeti satın aldığınız platform üstünden yönetilmektedir.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:

  • Açık tarih kullanım belirtileri olan rezervasyon yapın.
  • Açılan CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya vinil kayıt.
  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir ürün, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerden dolayı hasar görmüşse veya eksik parçaları varsa.
  • Teslimattan 14 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün.

Geri ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir iade uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Daha sonra kredi kartı şirketinizle iletişime geçin; geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hâlâ geri ödemenizi alamadıysanız lütfen bizimle [email protected] adresinden iletişime geçin.

İndirimli ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Değişimler

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olması durumunda değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize [email protected] adresinden bir e-posta gönderin ve ürününüzü bize gönderin.

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlenmişse, iade ettiğiniz tutar kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındıktan sonra tarafınıza bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi siparişi daha sonra size vermek üzere kendisine göndermişse, hediyeyi verene para iadesi göndereceğiz ve o da iadeniz hakkında bilgi alacaktır.

İade Gönderileri

Fiziksel ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu gönderim adresine postalamanız gerekir. Lütfen gelen kargolarda belirtilen gönderici adresini not edin. Eğer iade adresini bilmiyorsanız mutlaka [email protected] e-posta adresiyle iletişime geçin.

Ürününüzü iade ettiğinizde kendi nakliye masraflarınızı ödemek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız takip edilebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün kargo ambalajında hasar olması durumunda alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşın.